2020-ieji – EUGENIJOS ŠIMKŪNAITĖS METAI
2020-ieji – EUGENIJOS ŠIMKŪNAITĖS METAI
Paveiksliukas

Paminėtas garsios vaistininkės soc. m. dr. Reginos Žukienės jubiliejus

Gražią vasaros popietę Vilniaus vaistininkai rinkosi paminėti savo kolegės soc. m. dr. Reginos Žukienės iškilaus jubiliejaus. Buvę ilgamečiai bendradarbiai, jau tapę draugais, sveikino Jubiliatę, linkėdami stiprios sveikatos, ilgų gražių ir kūrybingų gyvenimo metų.

Jubiliatė yra parašiusi Lietuvos farmacijos vystymosi istoriją, daugybę straipsnių įvairiomis temomis. Gražią neeilinio gimtadienio dovaną jai įteikė Lietuvos medicinos ir farmacijos muziejaus vadovas Tauras Mekas, pasirūpinęs išleisti Jubiliatės atsiminimų knygą Prisiminimai, Kaunas, 2018.

Labai jautrų ir šiltą sveikinimo žodį, sugraudinusį Jubiliatę, tarė jos veiklos laikotarpiu buvęs sveikatos apsaugos ministru, dabar Seimo narys Antanas Vinkus.

Jubiliatė dėkojo šventės organizatoriams, rėmėjams, svečiams, maloniai šypsojosi ir dalinosi ilgo gyvenimo receptais: pozityvus požiūris į pasaulį, santarvė su aplinka, geranoriškumas ir tikėjimas Visagalio globa.
Linkime kolegei Reginai Žukienei dar daug daug šviesių dienų, malonių susitikimų su draugais ir bičiuliais. Laukiame naujų jos kūrinių.

Ilgiausių metų Jubiliatei!

Šermukšnis