2020-ieji – EUGENIJOS ŠIMKŪNAITĖS METAI
2020-ieji – EUGENIJOS ŠIMKŪNAITĖS METAI
Paveiksliukas

2023 m. gruodžio 7 dieną išaiškėjo projekto „Sveikata visus metus 2023“ nugalėtojai. Eugenijos Šimkūnaitės labdaros ir paramos fondas apdovanojo birželio mėnesio iššūkį „Sveikatos dovanos gamtoje ir Eugenijos Šimkūnaitės kūryboje“ priėmusias ir nugalėjusias mokyklas bei darželius.

Jau ne vienerius metus Lietuvos neformaliojo švietimo agentūros vykdomas projektas „Sveikata visus metus“ suburia dalyvius iš visos Lietuvos – pačius mažiausius, kurie dar tik darželius lanko ir tuos, kurie kremta karčią mokslo šaknį mokyklose ar kitose jaunimo organizacijose, būreliuose, klubuose ir kt. Projektu siekiama padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą, – o tai ir buvo habil. dr. Eugenijos Šimkūnaitės veiklos pagrindas ir siekis.

Mūsų  fondas dalyvaudamas šiame projekte skatina jaunimo domėjimąsi augalais, supažindina su habil. dr. Eugenijos Šimkūnaitės palikimu, skatina moksleivius kūrybiškai juo naudotis.

Kviečiame susipažinti su 2023 metų Eugenijos Šimkūnaitės labdaros ir paramos fondo apdovanotaisiais  ir jų įgyvendintais darbais:

1. Utenos raj.  vaikų lopšelio-darželio “Šaltinėlis” komanda “Sveikatos šaltinėlis”

2. Šiaulių raj. Meškuičių vaikų lopšelio-darželio komanda “Sveikatos patruliai”

3. Šilalės raj. Pajūrio S. Biržiškos gimnazijos komanda

4. Visagino Draugystės progimnazija

5. Skuodo raj. Ylakių gimnazija

6. Biržų “Aušros” pagrindinės mokyklos Papilio pagrindinio ugdymo skyriaus neformaliojo švietimo grupė “Stiprūs ir vikrūs“

7. Zarasų profesinė mokykla

8. Varėnos raj. Matuizų pagrindinė mokykla

Šermukšnis